Novinky

Sedací vaky pro vaši pohodu

Sedací vaky LifeBag pro dokonalý relax Vysoce kvalitní sedací pytle vyrobené v České republice za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Zdravé sezení a ležení uleví zádům i pozadí. Hodí se do bytu, do kanceláře, ale i na terasu nebo k bazénu Dvojitě prošívaný okraj zajistí dokonalou pevnost.

Komody z lamina zvítězí

Obývací pokoj se neobejde bez úložného prostoru. K tomuto účelu slouží naše moderní designové a kvalitní komody. Komody nabízíme z různých materiálů se širokou škálou barevného provedení.

Bez obývací stěny to prostě nejde

Obývací pokoj je pohodové místo pro Váš odpočinek, měl by být zařízen jednoduše a vkusně. K tomu slouží jednoduché skříňky, ze kterých lze sestavit obývací stěnu. Skříňka pro televizi a další moderní kousky obývacích stěn najdete v našem eshopu.

Konferenční stolky pro Vaši dobrou náladu

Chybí Vám ve vaší domácnosti nějaký vhodný doplněk k sedačce? Pořidte si naše konferenční stolky, nabízíme rozsáhlý výběr z mnoha typy, barev a stylů. Konferenční stolek by neměl chybět v žádném obývacím pokoji.

Jak si zařídit obývací pokoj?

Jak moderně a jednoduše zařídit obývací pokoj? Vybavte se jednoduchým nábytkem v moderním stylu. Obývací pokoj patří mezi nejdůležitější části vaší domácnosti. je to místo, kde se setkává celá rodina a tráví zde volný čas.